Červen 2008

Nutně čitelný článek!

28. června 2008 v 13:16 | LoLitca |  Den po dni
CiaO!
Tak prázdninky začaly že? Tyjo já se budu nuudit . Na vízo jedna 3 a pět dvojek huh.gif image by soonisnever. Vpoho . Včera mě maximálně naštvalo že se s náma nikdo nerozloučil. Jsme šly po vízo s Adel ještě na záchod a mezitím všichni zdrhli . Konečně jsem se začala bavit s Tomem (heart.gif heart image by soonisnever) a on se ani nerozloučí . Ani Pajol se kterým jsem celý rok seděla. Ale s Tomem už jsem si zvykla si s ním denně povídat, ještě měsíc zpátky to nebylo ani blbé "ahoj" . Musím si od něho sehnat ajsko, doufám že tentokrát si mě nedá do ignoru jak před rokem laugh.gif laugh image by soonisnever.To jsme se neměli rádi, ted joo .
Včera jsem šla po šesté večer na táborák s kámošema (ne ze školy) a přišla jsem asi o půl desátéa máti prý jakože do půl deváté doma ! Hm i na čas se dá zapomenout rad.gif image by soonisnever. Ale tak aspoňsi zvykla že teď budu chodit domů později než je ona zvyklá .
No užívejte si prázdnin, já začala dobře, dneska mi odjeli oba bráchové na tábor na 14 dní, takže kliiid a každý den doufám s někým půjdu.
AU REVOIR!

Nechci zůstat stará panna :'( A už chci kluka.

25. června 2008 v 12:34 | LoLitca |  Den po dni
ČaOo heart.gif heart image by soonisnever
Teď jsem přišla from school . Dneska byla ale nudaa (teda trochu). Ráno jsme hráli s klukama karty, jenže on isjou docela dost chytří takže nad nima to nešlo . Pak prý ať jdem ven, no tak to už byla nuda úplně protože chlapci šli hrát fotbal a my jsme tam měly dělat jako co nope.gif image by soonisnever? Já bych šla hrát s nima ale v tom horku....
Nový design, můj názor máte v minulém článku. Hej normálně jak je to možné že tu včera bylo tolik lidí ? Ale komenty tomu vůbec absolutně neodpovídají a pro mě jsou komenty důležité a né návštěvnost ta mi je celkem volná pft.gif image by soonisnever. Takže pište mí drazí a ti vzdálenější se kterými se díky komentům můžu sblížit . Jo ještě něco: potkala jsem dneska na zastávce dva synky ale nebyli moc hezcí ale furt o mě mluvili :P.
Pa LoLitca

I love summer

25. června 2008 v 12:26 | LoLitca |  Kabátky blogu
° I Love Summer
° 84%
° Není to prostě můj styl :( A celý takový divný...
° Náhled:

° Smiles:

1. grin.gif image by soonisnever-gross.gif gross image by soonisnever-heart.gif heart image by soonisnever-hmph.gif image by soonisnever-huh.gif image by soonisnever-laugh.gif laugh image by soonisnever-nope.gif image by soonisnever-pft.gif image by soonisnever-rad.gif image by soonisnever-roll.gif image by soonisnever-sad.gif sad image by soonisnever-shocked.gif image by soonisnever-smile.gif smile image by soonisnever-spin.gif image by soonisnever-sweatdrop.gif image by soonisnever-think.gif image by soonisnever-what.gif image by soonisnever-whee.gif image by soonisnever-whoa.gif image by soonisnever-winking.gif image by soonisnever-yes.gif image by soonisnever-yum.gif image by soonisnever
2.
3.
4.

Touha oběvovat přírodní krásy

24. června 2008 v 14:36 | LoLitca |  Den po dni
Nebudu vás zdravit , a k titulku se nevyjadřujte pls . Chystám na vás nový dess, ale jakototal netypický ke mně yes. Mě se ale jakžtakž líbí, jen nezvyk. Přijde sem asi zítra nebo ve čtvrtek .
Nevíte někod, proč musíme být v té škole smilies, když stejně tam jen sedíme a kecáme a hrajem karty a mluvíme nesmysly, protože nás nic jiného kromě těchto činností nenapadá ? Nevíte proč ? Jako to je upe zbytečné stejně si tam děláme co chceme bored. Ale jako na jednu stranu je to lepší než prázdniny (vím na prazky nic nemá), ale nic se nemusíme učit a navíc se nemusím nudit doma, aspon tak pokecám s kamarádama smilies. Tyjo tím včerejším výletem se mi taak prohloubily vztahy s jistými lidmi ! Nebo jen jednou osobou ? Maybe love.
No niiic myslím že tento článek označím jako finito . Au revoir mes amissmilies

Ze sjezdu řeky doma...už nikdy víc!

23. června 2008 v 18:10 | LoLitca |  Den po dni
Yes, už jsem doma .

Ráno jsme jeli vlakem seděla jsem s klukama takže nuda nebyla. Naši kluci jsou sice většina mozkově ještě nee moc vyvinutá a strašně perverzní ale s některýma se to dá . A vzhledově taky nejsou na tom nejhůř biggrin (teda to jsou asi 3). Jo ráno jsem dostala kramy takže jsem si musela vzít tampony které ze srdce nesnáším . Ale než jsme jeli na rafty tak jsme si zaplavali v jezeru smilies, dvakrát se mi podařilo svrhnout loď, kterou jsem půl cesty sdílela s Adélkou a druhou půlku s Tomem. Jo v tom jezeru celý make-up a řasenka v prdeli samozřejmě. Jo když se vás všichni snaží dostat pod vodu . A ta řeka už pak vpoho. A cestu z5 na vlak (hodina) jsem šla s Tomem a Filipem tyjo nevěděla jsem že s Fílou jde navázat komunikace a Tom, se kterým jsem se nikdy nebavila ale je docela hezký, s ním se dá upe pokecat . Teda jak o čem .
No nic bojím se aby to nikdo nečetl, stejně se komenty vaše nebudou zase týkat vůbec článku ale jenom třeba této poslední věty co sad?
Pa LoLitca (jdu spát)

16.6. 2008 - 22.6. 2008

23. června 2008 v 18:02 | LoLitca |  Návštěvnost
Pondeli: 35
Utery: 46
Streda: 54
Ctvrtek: 48
Patek: 44
Sobota: 46
Nedele: 26

Celkem: 299
už jen 1...

Červen 2008

21. června 2008 v 10:56 | LoLitca |  Moje fotky
° červen 08
° malinko upravené
° only me
° popis fotky - najeďte na foto :D
Která se vám nejvíc líbí? Uvažuju že jednu z těchto příšer dám na libko :D

Yes! The school is away for me!

20. června 2008 v 15:18 | LoLitca |  Den po dni
ALOHA

Yeah konečně je škola za mnou ! Už žádné blbé učení (ne že bych se někdy učila) laughing. Ale prostě ted už jenom týden klidu, a to úplného klidu tyjo to je skvěléé . Na vízo bude jedna 3, 5 dvojek a zbytek za 1. No vlastně - není to zas tak nejhorší ne smilies?
Dneska jsme šli 2.hodinu s paní profesorkou do Meka . Hej nemálo všichni chlamec . A nestihli jsme to samozřejmě dojít na další hodinu do školy takže nebyla fránina kde jsem měla být zkoušená yes. Neuměla jsem ani slovo . Ale ta blbka co ji máme prostě je ráda když ze sebe vymelu aspon jedno slovo ve větě francouzsky a zbytek je jedno smilies. Řekla jsem jí že "naše moderní hřiště je za školou" všechny slova frnacouzsky ale poslední dvě prostě behind school . A ona nic . Mám za 1. Jsem prostě borka já vím biggrin.
Btw: Ta fotka jsou z beskyd kdy jsem tam byla s Alicí na kolech. Tak si užijte víkend Salut amiigos
LoLitca

Titulek: rubrika: autor: anketa: (nevyplněn titulek)

19. června 2008 v 14:37 | LoLitca |  Den po dni
Čuus http://img227.imageshack.us/img227/6170/pinkpuffgn5.gif
Ježiš tady má zas někdo fantazii jak prase . Mimochodem všímáte si že v každém článku jsoualespoň 3 věty v ironii?yes Já jsem totiž strašně ironický člověk takže málokdo pochopí jestli to myslím vážně nebo jestli je to zrovna ironie . A vy to nepoznáte většinou už vůbec ptž tohle jde u mě poznat jen z barvy hlasu. Většinou smilies. Takže říkjte m Ironik .
Dneska se nedělo nic zvláštního, zítra mě bude zkoušet z frániny jestli hci 1 . A musím si napsat na zítřek omluvenku nechci tam být v té škole na poslední hodinu laughing. No to zvládnu .
Nechci psát proto už končím smilies, pa vaše
LoLitca

21 - Black Jack jede!

18. června 2008 v 18:19 | LoLitca |  Den po dni
AloOha smilies
Jo tu 3 naši už ví a jako řvali po mě chvíli a pak vpoho . Ale mám skoro na všechno zákaz dokud se nezačnu učit no a učit se začnu asi až zase v září no nevadí stejně porušuju upe všechno takže je mi to u prdele biggrin.
Ve VV jsme se dívali na film 21-oko bere teda ono se to jmenuje jen Oko bere ale anglicky je to jenom 21 nejlepší film fakt...podívejte se na www.kfilmu.net tam najedte na filmy a na písmeno O a přečtěte si recenzi smilies. Je to nový film nvm jestli už je v kině (jo je vlastně už 20 dnů) ale já už ho stahuju nelegálně z Ameriky (on totiž ještě normálně ke stažení nebo na dvd není). Mám na to special program takže je to great! No nic končím finitO paa heart
LoLitca

Nejím, rozhodla jsem se pro anorektičku

17. června 2008 v 15:33 | LoLitca |  Den po dni
Aloha
Jo titulek myslím vážně blank. Nebo ne, radši se půjdu někam opít pak se s někým vyspím a otěhotním . Když se obojí z těch dvou rodiče dozví tak už jim blbá troka z fyziky bude u prdele smilies. A budou se věnovat jen tomu malému co budu čekat nebo léčení v motolu pro anorektičky . Tyjo dobrý plán ale bez jídla nevydržím (i když jsem denně bez obědů). Jo naši mi dali na obědy ve škole ale prychy si nechávám a nekupuju si je . Jsou hnusné. A nikdy bych se neopila tak že bych nevěděla co dělám a tak brzo jít na potrat nechci laughing. No jo s tímhle smyslem přemýšlení končím. A nejspíš ukončím i tento článek bo už mě nebaví . Takže pá miláčitosci moji smilies

Jak já ji nesnáším :X

16. června 2008 v 14:29 | LoLitca |  Den po dni
Nazdar (vím jsem velice milá)
Jsem z dneška totálně vytočená! Dobré ájina psali jsme tak vphoodě docela. Pak fyzika a to mi řekla že mám 3 na vízo a né další šanci nemám. Uzavřeno angry. Ona je asi úplná piča ne? Tak to ne mám 2-3 a má mě zkoušet ve středu zítra za ní ještě jdu jako naši až se to dozví tak skončím pod oknem před barákem s takovou smilies. Kurva, kurva, kurva do prdeleee nee!
Omlouvám se za slovník ale tak mluvím celý den . Jo zkoušela mě z občanky ptž jsem nepsala test a mám 1 na vízo tyjo chápete to? Já ne . Super ale to mi tu trojku nespraví grr.
Jinak prázdniny se mi začínají docela solidně zaplňovat takžeyeah paráda nebudu doma .
NoO nic zatím paa vaše LoLitca smilies
P.S.:naopak menu změna a dcl dobréé ne?:)

9.6.2008 - 15.6.2008

16. června 2008 v 14:21 | LoLitca
Pondeli: 54
Utery: 30
Streda: 17
Ctvrtek: 35
Patek: 23
Sobota: 58
Nedele: 53

Celkem: 270 - lepší než minule a vlastně všechno až na středu je docela supeer dík ♥

Chtěla bych umět surfovat

15. června 2008 v 16:10 | LoLitca |  Den po dni
Alooha surfaři smilies
Ani nevím co mě ten pozdrav napadl . Dneska fakt nuda den jakože nejvíc . Zítra píšu velký test z ájiny na který neumím nic a nehodlám se to učit laughing. Navíc nemám z čeho učebnice mám at school . Pak píšem pololetku z dějáku smilies to se sice mám z čeho učit ale nechce se mi takže smůla . Doufám že vyváznu s vyznamenáním jinak je po mě .
Za týden v pondělí jeden na školní výlet biggrin. Na rafty ty jo to bude pařba teda no s našima děckama teda nevím . Hej nevím co dělat nudím se smilies. Asi budu psát vám komenty protože to nejde fakt se nudím šíleně . Nebo udělám kamarádce blendík?
No nic opouštím vás v tomhletom článku moji milí zatím paa heart

Dneska to teprve bude ♥

14. června 2008 v 17:45 | LoLitca |  Den po dni
Zdravím, heart
tak doufám že dess se líbí smilies. Aspoň trochu. Naši ted odjeli někam za známýma . Uvažuju o grafice že zas nějakou udělám ale nechce se mi . Teď jsem děllala asi 3 blendy pro kámošku jakože tam jsou její kamarádky biggrin. Mě to bavíí . Ale dávat to sem nebudu protože ani já ty její kámošky neznám takže to je blbé dávat na můj blog někoho koho neznám smilies. Pod článek vkládám fota mých nových plavek . Nejvíc zamilovaná do nich . Ted půjdu do vany pak nakulmujuj vlásky ale celou dobu tu jsem tak komentíky písejte. V minulém článku tam je pár vtipů Chucka Norrise, aspon tři si přečtěte stojí to za to woohoo.
Páá miláčitos

Chuck Norris

14. června 2008 v 17:34 | LoLitca
Chuck Norris napočítal do nekonečna. Dvakrát
Chuck Norris zemřel před 10 lety ale Smrtka neměla odvahu mu to říct
Chuck Norris musí třídit prádlo na tři hromady - bílé, barevné a krvavé
Kdyz jde Bubák spát, každou noc se podívá pod postel jestli tam není Chuck Norris
Když Chuck Norris spadne do vody, nebude mokrý, ale voda bude Chuck Norris

Peace

14. června 2008 v 12:43 | LoLitca |  Kabátky blogu
° Peace
° 95%
° Super není to černá ale zdá se mi to přebrushováno a nudné (jen žlutá a fialová)
° Náhled:° Smiles:

1. smiliessmiliessmiliessmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmiliesxsmilies
2. http://img227.imageshack.us/img227/6170/pinkpuffgn5.gif
3.
4. smilewinktonguelaughingsadangrycryinglolshockednobiggrinroflheartwootyesblankevilthinkingwoohoosleepyhuhboredbouncegrrblushcoolkissyblahlovelmao
5.

Bonjour!

14. června 2008 v 10:16 | LoLitca |  Den po dni
Jo dobré ráno. winkwht.gif picture by ijkl_gumataotao
Mám skvělé zprávy . Pátek 13. je můj nejlepší den jako fakt . Z pololetky z češtiny mám jako jedna ze třech lidí ve tříde 1. Nejvíc happy .
V minulém článku jsem vložila fotky tak se koukněte (klik) . Jinak na začátku dalšího týdne bude stoprocentně design laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Nemám fantazii ale bude uplně jiný než všechny na které jste u mě zvyklí. A budou složitější okraje . Nějak moc pictů tam. Už na bývalém blogu jsem je měla a budou i tady . A hlavně už žádná černá!biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao
Au revoir dámy

U Adri (z konce května 08)

14. června 2008 v 10:08 | LoLitca |  Moje fotky
Jo já vím po dlouhé době slibování :D

Na školu seru

12. června 2008 v 17:03 | LoLitca |  Den po dni
Hojky
Tak na dess jsem nepřišla takže stále tu bude tenhle . Psali jsme pololetku z čejiny no tak na 3 to vypadá . V poho no jakože mi jde o známku (1-2) laughwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Z matiky tež mám 1-2 ale test jsem zvládla. A zítra píšem fráninua zemák . To bude v prdeli. Ale seru to .
Včera jsem byla s Adri a Renčou ve futuru nkupovat winkwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Mám nové plavky ale rodiče o tom neví zas by se ptali kde na to beru. Pak vám je vyfotím jsou krásné .
Dneska jsme se ve škole smáli celou dobu vtipům Chucka Norrise . Hej pak je vám sem vložím jako aspon 3 byste si mohli přečíst stoj to za to biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao. Na ukázku ten nejlepší: Chuck Norris jako jediný přišel o panictví dřív než jeho otec. Naprosté blbosti ale zasměju se aspon. No nic jdu se učit výjmečněěě .
Paps Lolitca