Leden 2009

PŘEKVAPENÍ

28. ledna 2009 v 8:36 | LoLitca |  Informace
ČTĚTE VŠICHNI PROSÍM

Měla jsem tento blog od 22.4.2008 a dnes - 28.1.2009 končí. Měl tedy 9 měsíců. Nelekejte se já nekončím. Stěhuju se na SBLOG. Jo sblog. Více informací budete mít na nové adrese v úvodním článku.
A důvody? je jich mnoho. Ale jsou vyjmenovány taky tam.
Všechny esbéčka beru sebou takže se nebojte. Je to prostě jen jiná adresa nevěšte hlavu :P nebo můžu skončit úplně :)
Takže odedneška budou články jenom tam, přepište si mě- Lolitca.
...

Adieu ♥

just for me

27. ledna 2009 v 16:03 | LoLitca
Clown FishObrázek “http://dl3.glitter-graphics.net/pub/600/600463d6w19uquwm.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.emoticon-mushroom12.gif picture by chili_2712  *sm028Kaoni smileyssmileysPhotobucket - Video and Image Hosting409Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketLOL.gif LOL image by LoveEmmalinaomg.gif image by Saliskokiss.gif image by Salisko14.gif image by SaliskoObrázek “http://s36.photobucket.com/albums/e11/Salisko/Other/th_tongue-1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.herz.gif image by Saliskohttp://s549.photobucket.com/albums/ii373/be-muck/Emoticons/th_coniglietto11.gifofolkg.gif image by Lowinka1.gif picture by ijkl_gumataotao10656611120

1.3 Retouch

26. ledna 2009 v 18:24 | LoLitca |  Retuše
Už si nepamatuju do které chall je musím to zjistit :D


19.1. 2009 - 25.1. 2009

26. ledna 2009 v 16:23 | LoLitca |  Návštěvnost
Pondeli: 93
Utery: 81
Streda: 83
Ctvrtek: 65
Patek: 97
Sobota: 136
Nedele: 174 *rekord*

Celkem: 729 - dík :)

Nesnáším loooučeníí ... mě na tom zááleží, to zlý a hloupý smaž..

26. ledna 2009 v 14:14 | LoLitca |  Den po dni
Ahój . Dneska nuda den, ale i přesto jsem ráda že byl . Jako ten den. Ve škole nuda jsem usínala, kdo by se divil mít na sedm . A. ani A. tam nebyly jsem se povětšinou bavila s Tomem, když rovna nebyl po ruce Pajol nebo Honza který randil . A jako Tom je ostříhaný a má novou mikinu a prostě nevypadá teďka zas tak špatně . Kdyby si o sobě tak nemyslel, jako jo myslí si dobře je geniální všecko ale dává to moc najevo.
Dneska bych šla navštívit knihovnu, ještě musím najít kartičku . A jestli tam nebudou mít tu knížku co chci tak se naštvu . Ale je to upe novinka nebude tam.
K nadpisu, dneska jsme se loučili s angličtinářkou je naposled ve škole jde pracovat do ikei . Slíbili jsme že se přijdem podívat, moje nejoblíbenější učitelka, mladá vtipná blondýna . Druhá část nadpisu je ještě o něčem jiném, když jsem se bavila dneska s tím Tomem tak mi došlo že jsme se dva roky nenáviděli a teď...
Konec, bye .

1.2 Retouch

25. ledna 2009 v 16:00 | LoLitca |  Retuše
K wewe do chall...byla těžká ale líbí se mi :P


Źajímalo by mě kterej idiot...

25. ledna 2009 v 13:56 | LoLitca |  Den po dni
Zdravím příšerky . Dneska se mám veelice zvláštně . Ráno mi někdo změnil heslo od blogu takže paráda kdybych si toho nevšimla tak kdoví jestli by se nezměnil mail. Ze SF už dva blogy odpadly, oufám že to nepůjde jako řetězově, kdo ví jestli nečtete poslední článek . Bojím se, ale nechci to řešit .
Dneska budu pracovat na překvapení pro vás,a ve tři jedu k babičce . A zítra do školy, já se těším normálně . Nechápu se .
Ani nevím nemám nic co bych vám napsala, jdu oblítnout všecky a pak ještě tagged, atd atd znáte to. Nebo bych si mohla rozečíst knížku . Dost provokativní .
Bye bye

1.6 Colorizace - Rihanna

25. ledna 2009 v 10:25 | LoLitca |  Colorizace
Do chall, ale nelíbí se mi takže ji nejspíš nepošlu..


Menší sobotní shrnutí

24. ledna 2009 v 20:57 | LoLitca |  Informace
Jak děsně tenhle den začal tak pěkně končí. I když jak v čem :(.
V kině super, jsem nevěděla že Sněženky a machři po 25 letech s našima může být fajn :) A mám džíny :D z Croppu...prostě paráda :)
Jo a ještě mi taťka slíbil nějakou mikinu nebo něco pleteného za vízo prý když bude dobr což bude. Nechápu tyjo jindy by prostestoval zase že mi musel koupit kalhoty za 1000 ted mikina za týden noo se nezdá :) Mám radost.
A jo díky za dnešní návštěvku konečně zase stovky :* Brou noc...

1.1 Retouch - Shakira

24. ledna 2009 v 15:25 | LoLitca |  Retuše
Líbí se mi ta změna barev :D a vyretušovaná je smao tež že :P Jdu do kina přijdu ař´ž večer, tákže... no, ale předpřipravena je grafika :)


Horší by to nešlo? * Nutná potřeba

24. ledna 2009 v 10:40 | LoLitca |  Den po dni
Olla. Dnešek se fakt nevydařil už z rána . Alici propukla druhá fáze nevyléčitelné nemoci a bude zase v nemocnici . Pak je tu DazZ . Nakonce mě všichni probudí v sobotu v 6:44! A když už konečně jdu do knihovny je zavřeno . Paráda máte někdo recept na zlepšení nálady ? Snad jen karbenátky k obědu, miluju je .
Dneska bych chtěla do školy já se tam normálně chodím odreagovat. Přijdu domů a vždycky se na mě všecko sesype . A večer všechno prožívám .
Včera jsme jeli za mamkou do práce jsem si koupila los a vyhrála 200 . Dobrý ne? A taťkovi jsem sdělila svou nutnost potřeby džín . Fakt nutně potřebuju džíny a hned . Dneska na mě ale asi sere zítra taky tak já nevím .
Včera jsem dělala celkem hodně retuší tak to sem bude přibývat.
Mějte se pá .

1.0 Retouch - Hayden Penettiere

23. ledna 2009 v 19:11 | LoLitca |  Retuše
Mě se líbí i když je víc umělá než dělám obvykle... :)


Nejde mi to * den plný péčka

23. ledna 2009 v 14:50 | LoLitca |  Den po dni
Zdravím. Dneska byl dost divný den. Jedu do školy tak tak před hodinou a ve třídě ani martina honza adéla filip nikdo prostě jenom Tom. Jsme povídali, pak došel Honza, upe na zvonněí filip Aďa je nemocná a tak no. A v biole profesor zabavil Johnnymu iPhone koukl na videa a tam péčko že :D No a pak byla řeč jen o poutách a jiných takových věcech :D Ale přesto velice zvláštní den chtělo se mi pořád spát.
A cesta domů zase super, proč jen jede ten autobus tak krátkou trasu a za 10 minut musím vystoupit?:D Ty kecy tam, Tom je fajn gentleman jsem zjistila, Filip nehorázný debil :D Ale jinak sranda fakt tam :)
Dneska se pokusím udělat něco z grafiky, tak to tu čekejte, a mám děsný hlad a doma nic není :D Dnešek vidím bledě, bez jídla se spací náladou a očekávaný víkend bez mých lidí ♥ .. i když se sf *
Bye :o*

competition du francais * nejlepší poslední

22. ledna 2009 v 14:30 | LoLitca |  Den po dni
Ahooj . Asi začnem nadpisem ne? Na sedm jsme měli fráninu, a Tom s Hnozou mě vyhecovali na converzační francouzkou soutěž . Nechtěla jsem ale když jde Tom říkal jen když půjdu já . Bože konverzační . No to né jako já jim nic neřeknu. Jinak celý zbytek dne byl ve stresu z chemie, co mi dá na vízo . To je druhá část nadpisu, nejlepší poslední hodina, měla dobrou náladu ale vyzkoušela mě na kovové, kovaletní a iontové vazby . Jsem ji tam cosi řekla, ani mě moc nevmímala četla si u toho knížku . Takže chyby přehlédla asi. Pak mi jen řekla ať napíšu vzorec kyseliny tetrahydrogen křemičité a pentahydrát síranu měďnatého, vzorce byly správně a pak sirovodík, mi chyběla dvojka. Ale mám jedna, doufám .
Dneska mám fráninu za chvíli vyjíždím takžéé. Dneska se mi nechce ale kvůli soutěži jdu . A snad tam bude aspoň Honza nebo tak někdo . Bye bye

0.5 Avatary

21. ledna 2009 v 18:49 | LoLitca |  Avatárky
První se mi nelíbí ale další jo, hlavně Julia, moje nejoblíbenější herečka ♥

...

Týramtadydam laláá uh

21. ledna 2009 v 15:58 | LoLitca |  Den po dni
Holla . Dneska upe pohohdovej den. Už mě nic nemůže rozhodit . Školu přestávám řešit dala mi 1 z ájiny, mám úplně jisté vyznamenání a možná ještě líp . Domů jsem dneska došla v jednu, nešla jsem na poslední hodinu . A zítřek bude úplná pohodka. Kromě chemie, držte mi palce ať mi dá jedna .
Co dál, nejde mi změnit profil, nejde to uložit, chci tam všecko přepsat a ono nic . Tak nic nebude . Udělala jsem dneska 3 avatary, tak je tu pak hodíím k večeru. Teď jdu vymýšlet nějaký budoucí design, který někde najdete asi za měsíc . Mám grafickou náladu, ještě se dneska u mě stavil Jirka . Známý z Chorvatska, mladý ale zadaný . Přinesl mi prachy pro taťku a ještě řekl ať to neprochlastám a když už je o tom řeč jestli s ním někam nezajdu. Eh, má dívku . O tom jsem ale mluvit nechtěla . Bye bye

0.9 Retouch - Amanda Bynes

21. ledna 2009 v 14:06 | LoLitca |  Retuše
Taková dost obyčejná, ale není škaredá ne? Snad na postup :)


Smazáno či co, kurdee už

20. ledna 2009 v 16:36 | LoLitca |  Den po dni
la jsem článek a von se nezobrazil na blogu a nidkde tu není :/ nadpis byl fajn nálada, paráda ted mě přešla :D
Ta chemikářka se nademnou slitovala a vyjde mi vyznamenání dá mi 1. Ale stále ji nensáším svině dělá to jen kvůli tomu vyznamenání :D
Dneska dělám przeentaci do ájiyn a ted půjdu na pět do řečtiny. Moc se mi nechce abych z ní ještě nepsala test :D No už minule jsem utekla ted né.
Nebavím se s Filipem, jsem s ním pohádaná nemá mi co lámat ruce. Za jednu hodinu jsme se asi 40x o něco vsadili a vždycky mi málem rozdrtil ruku :X Jsme se pohádali, ale on naštěstí je ten typ člověka co se baví s někým podle nálady takže zítra zase přileze. Já ale ne...
Už se mi nehcce psát musím se připravit a jít, zatím pá ♥

DaźZ buď večer na skypu prosím :) nebo na icku, přijdu po sedmé a chtěla bych zkontrolovat ajinu :*

1.2 Řetězák - Barvy

19. ledna 2009 v 19:53 | LoLitca |  Řetězáky
Tenhle řetězák je na téma barvy - to vidím :P
Tvoje nej. barva... - filájová, šedá, žlutá
Barva očí - zelenohnědá (ani nevím co převládá)
Barva vlasů - hnědá
Barva mobilu - černošedá (ten náhradní) a motorolka sv.modrá
Barva zubního kartáčku - oranžová s tygrem z Medvídka Pů :D
Barva propisky - modrá mi tu teď leží
Barva oblíbené věc
i - oblečení? červené plesové šaty :D filájová mikina :P
Barva plyšáka - metrovej tygr v barvě tygrů :D barevné prasátko, dalmatin, béžový medvěd, .atd
Barva koberce - kvůli dvoum bráchům barevný - s cestama na auta :D
Barva židle - černá
Nejneoblíbenější barva - modrá, khaki
Černá vs. bíla - v oblečení černá jinak bílá
Bílá vs. modrá - bílá
Modrá vs. zelená -zelená
Zelená vs. růžová - růžová
Růžová vs. fialová - fialová

Samý zewl já vím :P

19. ledna 2009 v 14:45 | LoLitca |  Den po dni
Tchao . Jo tak jsem ráno zůstala doma s tím, že odvedu bráchu do školy . Já bez komplikací to by nešlo, brácha totiž chodí do školy za Ostravou kde pětka jezdí dost málo, a samozřejmě nám ujela . Takže jsem všechno obvoálavala a tak že přijde pozdě, ale pak mě nejela žádná zpátky . No já ji ale stihla pustila jsem Toma samotného do kopce .
Ve škole okay, jen kvůli vyznamenání musím dostat jedničku na vízo z ájiny, chemie nebo občanky. Měli jsme chemii a já dostala 1 z testu ale prý mi to počítá do dalšího pololetí, no zeptala jsem se jestli by to šlo dát do tohoto a já buud mít jedna a ona že žádné kdyby neexistuje . Piča, končím s ní.
Dneska budu dělat většinu dne projekty, na zítra do zemáku a pak ještě do AJ. Takže na skypu nebudu a nic prostě . Na vyznamenání mi záleží .
Teď jím špagety takže ten článek píšu asi hodinu . Ale už jdu asi ke konci chcete snad něco víc napsat? Si řekněte téma a bude :P Bye bye